Pomoc serwisu naprawiamy Radom

Aplikacja Naprawiamy Radom - to narzędzie internetowe, dzięki któremu mieszkańcy Radomia mogą zgłaszać informację o nieprawidłowościach na obszarze miasta, przesyłać propozycje dotyczące m.in. identyfikacji barier architektonicznych dla niepełnosprawnych, dzikich wysypisk, barier w przemieszczaniu się po mieście piechotą lub rowerem, polepszyć jakość życia w mieście.

Za pośrednictwem aplikacji można zgłaszać problemy wymagające interwencji służb, takie jak: awarie, wyrwy w drogach, niewidoczne znaki drogowe, sugestie zmian organizacji ruchu oraz sprawdzać etap realizacji zgłoszenia i sposób rozwiązania sprawy.

 • Jak dodawać zgłoszenia?

  Zapoznaj się z Regulaminem serwisu.
  Dodawanie zgłoszenia:
  - Wybierz z menu link Dodaj zgłoszenie.
  - Wyświetlona zostanie mapa naszego miasta, powiększ mapę i znajdź miejsce w którym występuje nieprawidłowość i kliknij na nim.
  - W klikniętym miescu powstanie punkt z lokalizacją i przyciskiem "Dodaj zgłoszenie" - kliknij w przycisk.

 • - Z menu rozwijalnego, wybierz kategorię zgłoszenia.
  - Opisz dokładnie swoje zgłoszenie, podaj jak najwięcej szczegółów.
  - Następnie podaj adres e-mail i zaznacz pole "Zapoznała(e)m się i akceptuję regulamin serwisu". Aby wysłać zgłoszenie - kliknij przycisk "Zapisz".

 • Po wysłaniu formularza otwiera się podstrona dodawania zdjęć. Kliknij na przycisk z obrazkiem aparatu fotograficznego i wybierz zdjęcie z galerii lub zrób zdjęcie telefonem. Po zakończeniu procesu przesyłania zdjęć, zostaniesz przekierowany na stronę główną.

KROK 1 strona główna
Strona główna serwisu.
KROK 2 dodaj zgłoszenie
Aby dodać zgłoszenie, kliknij na link "dodaj zgłosznie" a następnie powiększ mapę i znajdź miejsce, poprzez kliknięcie dodaj marker.
KROK 3 formularz zgłoszenia
Wypełnij prosty formularz, wybierz kategorię i opisz zgłoszenie, następnie kliknij "Zapisz"
KROK 4 dodaj zdjęcie zgłoszenia
Następnie możesz dodać zdjęcie, kliknij i poczekaj aż się załaduje.
KROK 5 postępy zgłoszenia
Śledź na stronie informacje o postępach Twojego zgłoszenia.
KROK... strona główna
Dodaj nowe zgłoszenie